Site Loader

Jadłonomia. Kuchnia roślinna 100 przepisów z www.taniaksiazka.pl to prawdziwa rewolucja w świecie zdrowego odżywiania. Poznaj dziesiątki nowych przepisów doskonale komponujących się z Twoją zrównoważoną dietą. To proste i przepyszne rozwiązania, które udowodnią każdemu niedowiarkowi, że pełnowartościowe dania wcale nie muszą być mdłe i niesmaczne. Wystarczy tylko krztyna wyobraźni i chwila czasu w kuchni, by stworzyć niesamowite dania, które zachwycą Twoje oczy i podniebienie.

Zdrowa klasyka

“Jadłonomia. Kuchnia roślinna 100 przepisów” to pierwsza książka kucharska autorki bestsellerowej “Jadłonomii”. Zawiera mnóstwo pomysłów i przepisów na dania roślinne. Dowiedz się, jak wykorzystać w kuchni całe mnóstwo produktów, które do tej pory wydawały się zupełnie bezużyteczne. Przekonaj się, że dania z natką marchewki czy łodygą brokuła mogą stanowić prawdziwą rozkosz dla podniebienia.

Jadłonomia. Kuchnia roślinna 100 przepisów” to świetna propozycja dla osób, które chcą rozpocząć swoją przygodę ze zdrowym odżywianiem, jak również dla tych bardziej obeznanych w temacie. Zawiera dokładne opisy i wszystkie niezbędne dane dla każdego z przedstawionych dań. Przy tym jest wypełniona przepięknymi fotografiami, zachęcającymi do spędzenia dodatkowych kilku minut w kuchni!

Dla wegan, wegetarian i… mięsożerców

Książka kucharska zawiera aż 100 przepisów roślinnych. Stanowi obowiązkową pozycję dla wegan i wegetarian. Każda kolejna strona udowadnia, że dieta roślinna nie musi być nudna i monotonna. Przedstawione przepisy bazują na warzywach i owocach, wykorzystując ich wszystkie części w sposób, jaki trudno sobie wyobrazić! Przepisy z “Jadłonomii” zaskakują oraz sprawiają, że nie możesz doczekać się następnej chwili spędzonej w kuchni. Gotowanie z taką książką staje się łatwe i przyjemne, a przy tym niezwykle odżywcze.

“Jadłonomia. Kuchnia roślinna 100 przepisów” świetnie nadaje się również dla osób, które do tej pory nie wyobrażały sobie życia bez mięsa. Dania roślinne mogą stanowić świetne uzupełnienie tradycyjnych dań z kurczakiem czy wołowiną. Zapewniają różnorodność Twoim kubkom smakowym oraz dostarczają całej masy składników odżywczych, witamin i soli mineralnych, których może zabraknąć w diecie bogatej w mięso.

O autorze

Autorką “Jadłonomii” jest Marta Dymek. Pisarka zasłynęła jako twórczyni bardzo popularnego bloga “Jadłonomia”, poświęconemu właśnie kuchni roślinnej. Pojawiła się również  w programie Dzień Dobry TVN, gdzie dzieliła się swoją wiedzą i doświadczeniem na temat przepisów bazujących na warzywach i owocach. Swoje najwybitniejsze autorskie przepisy umieściła właśnie w debiutanckiej pozycji “Jadłonomia. Kuchnia roślinna 100 przepisów“.

Jedzenie zdjęcie utworzone przez freepik - pl.freepik.com

Jarek